SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

ak-parti-grup-baskanvekili-canakkalede.jpg

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale´de

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Karabiga Beldesini ziyaret etti.

Beraberindekilerle Biga'nın Güleçköy'üne gelerek vatandaşlarla çay içen Turan, daha sonra Karabiga beldesine geçti.

Turan, burada bazı esnafları ziyaret ettikten sonra belde teşkilatına giderek AK Parti Kadın kollarıyla toplantı yaptı.

Toplantının ardından, bir dönem okul olarak kullanılan ve Çanakkale savaşlarında da yaralıların tedavi edildiği binayı gezen Turan, tarihi okulu restore ettirmek istediklerini söyledi.

Turan burada yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

"Ankara'daki işlerimizden imkan buldukça Çanakkale'mizin değişik köyleri, beldeleri ve ilçelerini ziyaret etmek istiyoruz çünkü biz Ankara'nın vekili değil Çanakkale'nin vekiliyiz. Dün gece Ankara'daki görevimiz biter bitmez Çanakkale'ye geldik. Karabiga teşkilatımız, muhtarlarımız kadın, kollarımız ile bir araya geldik ve sorun ve taleplerini not ettik. Elimizden geldiği kadar bunların takibine dikkat edeceğiz. Bizim en özel beldelerimizden biri olan Karabiga, sanayisiyle, tarımıyla, deniziyle çok özel bir belde. Beldemize katkı sağlamak onurdur, görevdir."

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.