SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

aydogan-otomotivden-demokrasiye-destek.jpg

Aydoğan Otomotivden Demokrasiye Destek

Aydoğan’da 75 çalışan ay yıldızlı tişörtlerle iş başı yaptılar
Çanakkale Aydoğan otomotivde 75 çalışan ‘Darbeye hayır Demokrasiye destek’ diyerek bu gün işe ay yıldızlı tişört giyip ellerinde Türk bayraklarıyla işe başladılar.
Aydoğan otomotiv  Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Aydoğan “Bu gün çalışanlarımızın talepleri doğrultusunda hep birlikte ‘Darbeye hayır Demokrasiye destek’ diyerek bu gün işe ay yıldızlı tişört giyip ellerinde Türk bayraklarıyla işe başladılar. Ülkemizin birlik beraberliğe çok ihtiyecı olduğu şu günlerde bizde bu şekilde destek verelim dedik. Her akşam biz ve çalışanlarımız ellerinde Türk Bayraklarıyla meydanlarda demokrasi nöbetindeyiz bu günde çalışmalarımız ile böyle bir uygulama yaparak farkındalık yarattık ayrıca tesislerimiz gelen ger kese Türk bayrağı hediye ediyoruz bugün”dedi.  
Aydoğan Otomotivin etkinliğine Çanakkale Kepez belediye başkanı Ömer Faruk Mutan, Esnaf Odaları birlik başkanı Mustafa Vurucu’da Türk bayraklarını eline alarak etkiniğe katıldılar.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler

Benzer Haber Yok