SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

baskan-ust-yapi-calismalarini-inceledi.jpg

Başkan Üst Yapı Çalışmalarını İnceledi

Çanakkale Belediyesi tarafından kentin belli noktalarında başlatılan üstyapı çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, beraberindeki teknik ekip ile birlikte, Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi ile Troya Caddesi kesişim noktasındaki Tansaş kavşağının bulunduğu bölgede özellikle yayaların güvenliğine ilişkin olarak yapılan çalışmaları inceledi.

İnceleme gezisinde yoğun olarak kullanılan bölgenin trafik akışının daha güvenli bir şekilde sağlanmasına ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Bölgede, otobüs duraklarının yerlerinde revizyon yapılması planlanırken, bununla birlikte trafik ışıkları ve yaya yolu destekleriyle başta yayaların can güvenliği olmak üzere daha düzenli bir trafik akışının sağlanması hedefleniyor.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.