SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

belediyeden-sosyal-sorumluluk-projesi.jpg

Belediyeden Sosyal Sorumluluk Projesi

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında engelli yurttaşların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, hayata bağlanması noktasında her şeyi akülü sandalyesi olan engelli genci mutlu etti.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçede yaşayan engelli yurttaşların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün muhtarlarla birlikte koordine ettiği çalışmalarda ilçe sınırları içerisinde ikamet eden engelli yurttaşlar belirlenerek, aileleri vasıtaları ile bildirilen gereksinimleri de karşılanmaya çalışılıyor.
Belediye Başkanı Özacar, bu çalışmalar kapsamında bir engelli gencin daha yüzünü güldürerek Gazi Süleyman Paşa Mahallesi’nde ikamet eden, doğuştan engelli Mehmet Yıldız’ın (25) akülü sandalyesine uygun akü desteğinde bulundu.
“Eğitimde, sağlıkta, sosyal alanda engelli bireylerin yaşıtlarıyla eşit koşullara sahip olmasını diliyoruz” diyen Başkan Özacar, akülü sandalyenin genel bakımını da yaptırdı.
Engelli gencin ailesi, bu anlamlı destek için Belediye Başkanı Özacar’a teşekkür etti.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.