SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

biga-belediye-baskani-okullari-ziyaret-etti.jpg

Biga Belediye Başkanı Okulları Ziyaret Etti

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Yeniceköy, Hüseyin Onan ve Fatih İlkokulunda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

Belediye Başkanı Işık, Biga Belediyesi tarafından hazırlanan içinde kırtasiye malzemeleri bulunan hediyeleri öğrencilere verdi.

Fatih İlkokulu'nda 1-A sınıfına giren Işık, okula yeni başlayan öğrencilerle sohbet etti.

Fatih İlkokulunun 1967 tarihinde kurulan köklü bir okul olduğunu ifade eden Başkan Işık, "Bende bu sınıfta okudum. Ancak o yıllarda bizler çok kalabalık sınıflarda okuyorduk. Tabi okulun fiziki şartlarında bizim okuduğumuz döneme göre çok değişiklikler oldu. Ben bu süreç sonucunda çok çalıştım ve sizlerin karşısına çıktım. Sizler de uzun bir eğitim-öğretim maratonunu tamamlayacak ve birer belediye başkanı, doktor, avukat, yönetici, idareci olacaksınız. Bu sınıfı özellikle yıl sonunda yine ziyaret edeceğim. Hepiniz başarılı olacaksınız. Ben sizlere güveniyorum. Kurucu liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de ifade ettiği gibi, sizler bizim geleceğimizsiniz." diye konuştu.

Işık, ziyaret sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.