SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

bigaspor-yaz-okulu-sona-erdi.jpg

Bigaspor Yaz Okulu Sona Erdi

Bigaspor tarafından düzenlenen yaz futbol okulu sona erdi.

Bigaspor'un düzenlediği yaz spor okulu faaliyetinin sona ermesi nedeniyle Bigaspor Sosyal Tesisleri'nde tören düzenlendi.

Kulüp Başkanı Mustafa Durak, törende yaptığı konuşmada, her yıl okulların kapanmasıyla düzenlediklerini spor okulunun 2 ay sürdüğünü belirterek, kendilerine destek olan kişi ve kurumlara teşekkür etti.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ise Bigaspor'un Biga için önemli bir marka olduğuna işaret ederek, "Buradaki kardeşlerimiz inşallah ileride iyi birer sporcu olarak Bigamızı temsil edecek. Kursu başarıyla tamamlayan 200 kardeşimizi tebrik ediyorum." dedi.

Konuşmalardan sonra sporculara Türk bayrağı ve madalya hediye edildi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.