SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

bulent-turan-kumkalede-bayram-namazi-kildi.jpg

Bülent Turan Kumkale´de Bayram Namazı Kıldı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bu ülke üzerinde hesabı olan, bu ülke üzerinde taşeronluk görevi yapan kim varsa hem bu bayram hatırına hem bu milletin hatırına Allah bunlara imkan vermesin." dedi.

Çanakkale'nin merkeze bağlı Kumkale köyündeki caminin tadilatta olması nedeniyle okul bahçesinde açık alanda bayram namazını kılan Turan, daha sonra vatandaşlarla bayramlaştı, çocuklara harçlık verdi.

Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, her bayram farklı bir camide bulunduklarını, eskiden kalma örf ve adetleri sürdürdüklerini ifade ederek, şöyle konuştu:

"Bu bayramda Çanakkalemizin en büyük köylerinden olan Kumkale köyündeyiz. Hem köylülerimizle bayramlaştık hem de sorunlarını dinledik. İstiyoruz ki ülkemizin dört bir tarafında huzur olsun, ülkemizin doğusunda batısında buradaki kardeşlik ortamı olsun. Bu ülke üzerinde hesabı olan, bu ülke üzerinde taşeronluk görevi yapan kim varsa hem bu bayram hatırına hem bu milletin hatırına Allah bunlara imkan vermesin. Dolayısıyla ülkemize milletimize zeval vermesin tekrar bayramınızı kutluyorum."

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.