SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

bulent-turandan-davut-dogana-taziye.jpg

Bülent Turan´dan Davut Doğan´a Taziye

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale’nin Biga ilçesinde iş adamı Davut Doğan’a taziye ziyaretinde bulundu. Doğtaş ve Kelebek Mobilyanın patronu Davut Doğan, Bülent Turan ve yanındaki heyetini evinde kabul etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Çanakkale valisi Hamza Erkal, Biga kaymakamı Gökhan Görgülüarslan ile birlikte bir süredir tedavi gördüğü Biga devlet hastanesinde geçtiğimiz günlerde vefat eden  iş adamı Davut Doğan’ın  kayın pederi Namık Ergün (79) için taziye ziyaretinde bulundu.

Turan, "Namık Amcamıza Allah'tan rahmet diliyorum. Çanakkale'mize sayısız hizmetleri olan Doğan ailesine ve Ergün ailesine sabırlar diliyorum. Mesele şu dünyada hoş bir sada bırakmak" dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.