SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

cardak-panayiri-cok-berekli-gecti.jpg

Çardak Panayırı Çok Berekli Geçti

“Bazı Esnaflarımıza Yer Bulamadık”
Tarihi Çardak panayırında bazı esnaflar yer bulamadığı için tezgahlarını açamadan gittiler.
Uzun yıllardır her yıl 22-26 Ağustos tarihlerinde yapılan "Tarihi Çardak Panayırı'nda bu yıl çevre illerden panayır esnafının çok fazla yoğun gösterdiğinden bazı esnafların yer bulamadığı için tezgahlerini açamadan gittikleri öğrenildi.
Panayır Yarın sona erecek olan Çardak panayırında esnafları gezerek katılımlarından dolayı teşekkür ederek ünümüzdeki yıl panayıra tekrar davet eden Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş “Bu yıl panayırımıza katılım çok fazla oldu 300’den fazla panayır esnafı geldi bu bizi son derece sevindirdi fakat yer bulamayıp tezgahlarını açamadan giden esnaflar için üzüldük önümüzdeki yıl tekrar yeni düzenleme yapmayı düşünüyoruz. Zabıta ve görevlilerimiz panayır süresince sabah erken saatlerden akşam geç saatlere kadar görev yaparak esnaf ve vatandaşlarımzıa yardımcı oldular kendilerine çok teşekkür ediyorum onlar çok yoruldular. Yarın Tarihi yağlı pehlivan güreşlerimiz var tüm güreş sever halkımızı bekliyorum” dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.