SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

cocuk-kardiyoloji-uzmani-goreve-basladi.jpg

Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Göreve Başladı

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği (ÇKHB) Genel Sekreterliğine bağlı Çanakkale Devlet Hastanesi, Bahattin ve Huriye Demircioğlu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ek binasında çocuk kardiyoloji polikliniği hizmete başladı.

ÇKHB Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, poliklinikte, Pediatrik Kardiyoloğu Uzm. Dr. Hasan Tahsin Tola'nın hasta kabulüne başladığını söyledi.

Yeni doğan döneminden erişkin yaşa kadar çocukluk çağının tüm kalp hastalıklarının tanı ve tedavisi ile uğraşan bir bilim dalı olan çocuk kardiyolojisi biriminin Çanakkale Devlet Hastanesinde ilk kez açılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Yeşildağ, "Çocuk kardiyoloji polikliniğimizin açılması ile ilimizde büyük bir eksiklik giderilmiş oldu. Hekimimize yeni görev yerinde başarılar diliyor, ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler

Benzer Haber Yok