SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

cura-hotel-hizmete-girdi.jpg

Cura Hotel Hizmete Girdi

Çanakkale il merkezinde Anadolu Hastanesi’nin yan tarafına yapılan yeni otel "Cura Hotel"in açılışı yapıldı. Çanakkale siyaset ve iş dünyasının katılımıyla “Cura Hotel” düzenlenen tören ile hizmete girdi.

Çanakkale'de, 38 oda ve 76 yatak kapasitesine sahip Cura Hotel hizmete başladı.
Atatürk Caddesi'nde hizmete başlayan otelin açılışına, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Ramazan Etik, CHP İl Başkanı Nejat Önder, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanı Kemal Pazarbaşı ve çok sayıda davetli katıldı.

Nilgün Gökser ve Nil Mercan isimli iki kardeş tarafından yaptırılan otelin 6 milyon liraya mal olduğu bildirildi.

Otelin sahiplerinden Nilgün Gökser, törende yaptığı konuşmada, Çanakkale turizmine yeni bir soluk getirecek olan projelerini yıllar sonra hayata geçirmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından davetliler oteli gezdi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler

Benzer Haber Yok