SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

evresede-ciftciye-ziyaret.jpg

Evreşe´de Çiftçiye Ziyaret

AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatı Başkanı Hikmet Çorbacı, geçen hafta Evreşe beldesine bağlı Bayramiç köyünde çıkan yangında buğday tarlası zarar gören çiftçileri ziyaret etti.
Çorbacı, Genç Muhafazakarlar Derneği Gelibolu Şube Başkanı Tayfun Yılmaz ile köyde üreticilerle görüşüp, yangın ve zarar hakkında bilgi aldı.
Tespitler sonucunda 34 çiftçiye ait 600 dönümlük buğday ekili alanın zarar gördüğünü öğrendiklerini belirten Çorbacı, "Mağdur çiftçilerimiz için gerekli girişimlerde bulunacağız. Bu konuda İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileriyle görüşüp, mağduriyeti belgelendireceğiz. Daha sonra ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler

Benzer Haber Yok