SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

gelibolu-belediyesi-yeni-cenaze-araci-aldi.jpg

Gelibolu Belediyesi Yeni Cenaze Aracı Aldı

Gelibolu Belediyesi, 4 cenazeyi aynı anda taşıma kapasitesine sahip yeni araç satın aldı.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni aracın cenaze hizmetlerinin daha sağlıklı bir şekilde verilmesine katkı sunacağını söyledi.

Göreve geldikleri 2009'dan itibaren gerek bütçelerinden gerekse hibe yoluyla araç temininde bulunduklarını anlatan Özacar, "Gelibolu Belediyesi'nin araç filosunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Halkımızın en zor günlerinde yanında olmak, acılarını paylaşmak ve yerel yönetim olarak üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirmek için modern taşıma aracını belediyemiz filosuna kattık. Eksikliğini hissettiğimiz cenaze aracı sayımızı da ikiye çıkarmış olduk. Son cenaze aracımız ile bizim hizmet dönemimizde kurumumuza kazandırdığımız iş makinesi ve araç sayısı toplamda 26’ya ulaşmış oldu." diye konuştu.

Belediye Destek Hizmet Müdürü Hakan Zarzık ise, Ankara Devlet Malzeme Ofisi'nden satın alınan ve yaklaşık 100 bin liraya mal olan yeni cenaze nakil aracının 5+1 yolcu ile 4 cenaze taşıma kapasiteli olduğunu kaydetti.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.