SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

gelibolu-tarihi-alan-baskani-goreve-basladi.jpg

Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Göreve Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı müşavirliği görevinden, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı görevine atanan İsmail Kaşdemir yeni görevine başladı.

Yaklaşık 2 yıldır görevde bulunan Mehmet Gürkan'ın yerine atanan 24. Dönem AK Parti Çanakkale Milletvekili Kaşdemir, alan başkanlığı personeliyle tanışma toplantısı düzenledi.Kaşdemir, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Çanakkale ruhunun doğduğu, kahraman ecdadın yattığı bu müstesna toprakların bir hizmetkarı olmaktan büyük bir onur ve şeref duyduğunu söyledi.
Bütün bürokrasiyle ve vatandaşlarla uyum içinde bölgeye faydalı olmak istediklerini anlatan Kaşdemir, "Bu güzel coğrafyayı gözümüz gibi koruyarak ama vatandaşlarımız da mağdur etmeden hizmet etmeye gayret göstereceğiz. Bizi bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Kültür ve Turizm Bakanımıza şükranlarımı arz ederim." dedi.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.