SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

kizildam-koyune-su-deposu-yapiliyor.jpg

Kızıldam Köyüne Su Deposu Yapılıyor

Lapseki ilçesine bağlı Kızıldam Köyüne 75 tonluk su deposu yapılıyor.

Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan 75 ton kapasiteli depoda çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Çalışmalarla ilgili olarak inceleme yaptıklarını ifade eden Kaymakam Şahin, "Köy muhtarlarımız ile sık sık görüşüyor ayrıca da il genel meclis üyelerimiz ve biz, fırsat buldukça köy ziyaretleri yapıyor. Köyde yaşayan kardeşlerimiz ile sohbet edip onların köyleri için istediklerini, taleplerini kendilerinden dinliyoruz kanunlar çerçevesinde hizmeti köylerimize yapıyoruz." dedi.

Kaymakam Şahin'e, Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyeleri Tayfun Sevim ve Hasan Engin ile Kızıldam Köyü Muhtarı Recep Sunar eşlik etti.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.