SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

memur-sen-yapilan-saldiriyi-lanetliyoruz.jpg

Memur-Sen: Yapılan Saldırıyı Lanetliyoruz

Ana muhalefet partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’de silahlı saldırıya uğraması sonucunda Çanakkale Memur-Sen'den açıklama geldi.
Memur-Sen Açıklaması:

"Terör Örgütlerini ve Destekçilerini Lanetliyoruz.
Milli iradeyi akamete uğratma hayali kurup, milli birliği bozmaya kalkışanların Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yaptıkları saldırıyı nefretle lanetliyerek, saldırıda Şehadet mertebesine ulaşan askerimize Allahtan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar dileriz.
Küresel şebekelerin tetikçileri PYD/PKK, DAİŞ, FETÖ/PDY ve Haçlı ittifakının emir erleri olan terör koalisyonu, Türkiye’nin iradesini ve egemenliğini emperyalist efendilerine teslim etme çabası içinde olan bu genetik kod ayarları bozuk soysuzlar, hiçbir zaman başarılı olamayacaklardır.
15 Temmuz darbe girişiminde “Biz Büyük Bir Milletiz; İhaneti de Darbeyi de Ezer geçeriz” diyerek, “Ben” değil “Biziz” bilinciyle, birlikte yaşama irademiz, dayanışma kültürümüz, hep birlikte oluşturduğumuz kardeşlik iklimine yapılmış bu saldırıları bertaraf ederek, Ülkemizin geleceğini hedef alan bu hainlerin, küresel üst akılların ve senaristlerinin kanlı kalemlerini Milletçe kıracağız.
Milletimizin Çağlardan çağlara, Kuşaklardan kuşaklara süregelen kardeşliğini hiçbir güç bozamayacaktır."

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.