SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

saglik-sen-uyeleri-kahvaltida-bir-araya-geldi.jpg

Sağlık-Sen Üyeleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Sağlık-Sen Lapseki İlçe Başkanlığı üyeleri, düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda konuşan Sağlık-Sen İl Başkanı Suat Özen, bu tür etkinliklerde asıl amacın birlik beraberliğin pekişmesine katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ise, ülkenin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde düzenlenen kahvaltı için emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu toplantıların daha kalabalık olmasını arzu ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Yılmaz, şöyle konuştu:

"Kurumlarda sıkıntılar, dertler olabilir. Ama bu tür etkinliklerde hep birlikte olmak lazım. Ülkemizin sıkıntılı geçtiği şu günlerde insanların bir araya gelmesi hele hele eşlerimizle, çocuklarımızla beraber olabilmek bir birimizle kaynaşabilmek hepimiz için çok değerli. Ben, bu gün bir kez daha başkanlarımıza bizleri burada buluşturdukları için teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak her zaman sizlerin yanınızdayız sizlerle ve kurumunuzla ilgili bizlere ne düşerse yapmaya hazırız. Yönetici olmak kolay olabilir. Ama idare edebilmek, idareci olabilmek gerçekten zordur. Bu konuda da idarecilerin hassas olması lazım idareci insanların daha dikkatli olması lazım."

Kahvaltı programına, Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Gündüz, Sendikanın Lapseki Temsilcisi Mehmet Uz, Memur-Sen İlçe Temsilcisi Mehmet Koltuk ve hastane çalışanları katıldı.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

Benzer Haberler