SON DAKİKA

1915 Çanakkale Köprüsü´nün Temeli Atıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale´de Çanakkale Deniz Zaferi´nin 102. Yıl Dönümü 1915 Çanakkale Köprüsü Yapım Sözleşmesi İmzalandı Çanakkale Köprüsü Müşavirlik İhalesi Yapılacak Çanakkale´de Silahlı Saldırı Şehidimiz Törenle Toprağa Verildi Başımız Sağolsun Çanakkale Çanakkale´de Eğitime Kar Engeli Çanakkale´de Mesai Saatleri Değiştirildi Çanakkale´de DHKP-C Operasyonu Papen Mustafa Ayvacık´ta

sarraf-ve-kuyumcular-dernegine-vekil-ziyareti.jpg

Sarraf ve Kuyumcular Derneğine Vekil Ziyareti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'de çeşitli ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ve beraberindekilerle esnaf ziyaretleri kapsamında Çanakkale Sarraf ve Kuyumcular Derneğini ziyaret eden Turan'ı, Dernek Başkanı Timur Ay karşıladı.

Timur Ay, derneklerinin 18 yıl önce kurulduğunu, kuruluşlarından bu yana çok belediye başkanı ağırladıklarını ancak ilk kez bir milletvekili tarafından ziyaret edildiklerini söyledi.

Bülent Turan ise tek dertlerinin bu memlekete bir çivi çakmak olduğunu ifade etti.

Çanakkale'nin kendileri için çok önemli olduğunu anımsatan Turan, "Burası için her ne kadar çalışıp üretsek de az diye düşünüyorum. Şehrimizdeki en küçük birimden en büyüğüne kadar bizim için kıymetlidir. O yüzden burada ne yapacak isek taraflarla konuşup değerlendiriyoruz. Çanakkale'nin marka kent olması akıbeti ile marka değerinin daha da artması için elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret ediyoruz. Derdimiz bu memlekete bir çivi çakmak. Çünkü vekilliktir, kuyumculuktur, başkanlıktır bugün var yarın yok. Mesele hakkını vermektir ve tatlı bir hatıra bırakmak. Biz vekil olmadan da buraya geldiğimizde, benzer bir muhabbet görüyorsak kıymeti budur diye düşünüyorum." dedi.

Turan ve beraberindekiler daha sonra Çarşı Caddesi'nde bulunan diğer esnafları ziyaret etti.

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.